| Maia_1236 a întrebat:

Pentru cei care au vazut KARATE KID. V-a placut? Ce credeti de Jaden Smith?

5 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Mi-a placut

| mgtow a răspuns:

A fost fain mi-a placut mult mosu cum le dadea bucati la nenorociti

| Jane a răspuns:

Eu am vazut Karate Kid si, sincera sa fiu, chiar mi-a placut. A fost un film interesant, dupa parerea mea, mai ales ca a fost si cu Jackie Chan. Cat despre Jaden Smith, mie mi s-a parut un copil inteligent, dupa felul in care vorbea. Filmul in general mi-a asat o impresie foarte buna. Sper ca te-am ajutat!

| Optima a răspuns:

Mi-a placut ft mult, chiar cind am terminat de privit mi -a ridicat dispozitia ))... iar Jaden Smith este un dulce, seamana cu tatal sau Will Smith. Cind va fi mai mare cred ca va avea succes ca si el

| Anileda a răspuns:

Mi-a placut foarte mult filmul, reusit, si Jaden Smith a jucat si-a interpretat personajul foarte bine, mai ales la varsta lui.
O zi buna