| Iullyka_7527 a întrebat:

[pentru. cei care se uita la Nini]... Mie imi venea sa crying( la epidodul de aseara. voua nustraight face?

Răspuns Câştigător
| purplestar14 a răspuns:

Eu am c-am crying.big grin. a fost foarte frumos. abia astept sa vad daca afla ambasadorul ca Martin este la pensiune...:X

4 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Nu plang la tenelovele.

| Psihiatra a răspuns:

Umpic.credeam ca sunt singura care plange la serialebatting eyelashes

| Iullyka_7527 explică:

Da.eu de obicei nu plang. daca plang odata pe an e multlaughing). da ma emotionat episodu. si mai ales ca ma uit in fiecare seara... si ca il ador pe Maritnblushinglove struck.

| Cosmin_7260 a răspuns:

Este un program foarte frumos, ar fi bine sa apara cat mai repede pentru al pute vizualiza din nou.