| elena999 a întrebat:

Pentru cei care se uita la serialul turcesc Canan-Destin furat de pe Antena 1, puteti sa-mi spuneti despre ce este vorba? M-am uitat ieri seara, dar foarte putin si mi s-a parut interesant.

Răspuns Câştigător
| Simplicity a răspuns:

Salut! urmaresc si eu acest serial si vreau sa-ti spun ca este foarte interesant. Canan a fost adoptata intr-o familie foarte bogata mama ei era saraca si nu o putea creste,insa mai pe urma ea a venit dupa canan dar parintii adoptivi nu au vrut sa i-o dea.
intr-o zi cand familia sarbatorea revelionul canan a fost violata insa ea nu a putut sa vada cine era, ea a ramas insarcinata,mama sa vitrega a vindut-o unui om mai invirsta...ea a fugit de la el, a plecat in Franta si s-a intors foarte bogata, acum ea doreste razbunare si a inceput planul sau P)
cam acestea *** monentele principale
fundita plizz

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat