| Ciocolina a întrebat:

Pentru cei care se uita la/ sunt fani Violetta:
1. Pe cine ati alege ca baiat potrivit pentru Vio?
2. Cine credeti ca va fi cu Maxi: Naty sau Cami?
3. Stiti ceva despresickfamilia lui Diego?
- o legatura dintre Diego si Ludmi?
- o slujba a Larei?
4. Siti care sunt numele tuturor melodiilor de: dragoste compuse pentru Vio, melodiilor compuse de Vio, de Leon si de trupa.
Eu stiu raspunsurile!

Răspuns Câştigător
| Blentes_Elena_1996 a răspuns:

Pai :
1. -Leon(Normal)
2. - Se fa saruta si cu Camila, dar va fi impreuna cu Naty.
3. - Am auzit ceva, dar nu stiu daca e adevarat, cica Gregorio e tatal lui Diego.
-Da, vor fi impotriva lui Violetta si vor fi si impreuna + un sarut1
- Lara este mecanic!
4. - Podemos, Nuestro Camino, Voy por ti, si celelate care canta impreuna cu ceilalte mebri1
Funda? Multumesc!

4 răspunsuri:
| Ciocolina explică:

La 4 melodiile compuse de trupa formata din: Leon, Maxi, Andress, Brodwey, (doar in sezonul 1) Napo.

| Alexandra_Cristina_1994 a răspuns:

1. Diego
2.Naty va fi cu Maxy
3.-nu stiu nimic despre familia lui Diego
-Diego si Ludmila vor fi aliati contra Violetei
-Lara lucreaza la cursa de motociclete
4. Podemos, Nuestro camino, Voy por ti. Funditaabig grin

| Alexandra_Cristina_1994 a răspuns:

La 4 mai sunt si:Algo se enciende,On beat,Te creo,Veo Veo,Hoy somos mas,Juntos somos mas,Voy por ti,Euforia, Ahi estare, Are you ready for the ride, Cuando me voy, Codigo amistad. Fundita?