| Adorable a întrebat:

Pentru cei care urmaresc Culoarea Fericirii : Nu vi se pare prea dramatic faptul ca va muri si Sadhna si Ranvir?

Răspuns Câştigător
| BLG a răspuns:

Bunaaa
eu urmaresc "culoarea fericirii", e super:Xlove struck:X

:O:O:Ovor murii?
asta nu stiam
dar ar fi prea naspa sa moara, adica Sadhna e personajul principal

dar poate ca se vor reincarna cum au facut sagar si vidya in "a ta pentru totdeauna"

2 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

De unde sti ca morrr?
adica te rog spune-mi totul de ce morr? nu-i corect ce farmec ar mai avea serialul fara sadhna si ranvir?

| Fdstra a răspuns:

Nu se vor reincarna, mor de-adevaratelea si nu se mai intorc, am vazut si o revista in care scria ca Sara Khan(Sadhna) isi ia "Adio" de la film din acest motiv.Cat despre Ranvir, va muri salvandu-si un prieten si Ragini se va recasatori cu respectivul...Destul de trist intr-adevarsad