| didi33 a întrebat:

Pentru cei ce se uita la Intalnirea Inimilor...Cine este cel care este la spitalul de nebuni pentru care Yuvraj a zis ca o sa se razbune pe dr. Shashank?

Eu cred ca e Armaan, deoarece l-a aratat in umbra si mi s`a parut ca este el...si in plus ca Armaan, cand Ridhima a fost impuscata, ea a cazut peste el, si s`a lovit la cap.

Voi ce ziceti?

6 răspunsuri:
| lilicutza0009 a răspuns:

Nu e armaan, e fraatele lui yuvi.iar armaan nu e frate cu yuvi caci din cate s a spus in serial armaan era singur la parinti, iar shashank nu a esuat operatia, char el nu voia sa realizeze aceasta operatie, stiind cauzele acesteia si mai ales afectiunile pe care le avea fratele lui yuvi

| SimonaSymo a răspuns:

Cel pe care il viziteaza Yuvraj este fratele lui vitreg... el a ramas paralizat din cauza lui shashank in timpul unei operatii pe care a esuat-o si de aia se razbuna Yuvraj. dar ce nu stiti este k armaan este acel frate vitreg

| SimonaSymo a răspuns:

Scuze am gresit.nu armaan este fratele lui vitreg ci un alt baiat. uita-te la inceputul ep 507 si ai sa vezi

| riddhima a răspuns:

Fratele lu Yuvraj e la spitalu de nebuni, pentru ca operatia doctorului Shashank nu a reusit.

| ÐÿÅ a răspuns:

DA, si mie mi s-a parut ca este el(dar nu sunt sigura) ...si eu cautam acelasii lucru pe TPU!

| bigsy a răspuns:

Cred ca Armaan. Si in primul rand, n-am de unde sa stiu. dar totusi forma umbrei. oh.dar nu va arata cine este pana la sfarsitul filmului.Asa se intampla mai mereu. si personajele pozitive nu mor niciodata. In plus uita-te aici. la sfrasitul sezonului 2, Armaan e viu. deci. http://www.trilulilu.ro/dyana2529/6b4879ae209e83

funda?