| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei ce se uita la Intalnirea Inimilor, Ridhima e infiata?

Răspuns Câştigător
| Danyelusha a răspuns:

Buna!
Da, Ridhima e infiata de Dr. Shushank. In urma cu mult timp, Padma (mama Ridhimei) era asistenta la spital. Ea era asistenta personala a lui Shushank deoarece era dintre cele mai bune. Intre ceii doi exista o relatie de prietenie (Shushank era casatorit atunci cu mama lui Angeli), si el ia prezentat Padmei un bun prieten de al lui cu gandul de a-i aduce impreuna. Dar se pare ca prietenul lui Shushank nu era un om bun, si si-a batut joc de Padma lasand-o insarcinata si a parasit-o. Dr Shushank s-a simtit vinovat, deoarece prin intermediul lui s-au cunoscut cei doi, asa ca el a adoptat-o pe Ridhima ca Padma sa nu ramana de rusine.
Cand Ridhima avea cinci ani, sotia lui Shushank (mama lui Angeli) a murit. Asa ca Shushank a ramas sigur o buna perioada de timp, si apoi s-a casatorit cu Padma.
Sper ca ti-am fost de ajutorwinking
Si sa stii ca pe net se gasesc episoadele care au fost mai de mult la televizor, asa ca te poti uita la cele din urma. happy

1 răspuns:
| maite13 a răspuns:

Ridhima este fiica padmei, dar nu si a doctorului shashank