| Lovepets a întrebat:

Pentru cei ce va uitai la naruto.Care sunt episoadele in care Tsunade o invata pe Sakura puteri noi similare cu ale ei? Dau funda:*

4 răspunsuri:
| Lovepets explică:

Va multumesc de ajutorhappy

| marcela290 a răspuns:

Aceste episoade nu le-am vazut deocamdata. iti recomand sa te uiti la toate episoadele in ordine pentru a intelege ceva. pana acum ca puteri am vazut doar forta bruta si vindecarea aceea

| Arisu a răspuns:

Salut,eu privesc naruto, si e foarte interesant privesc deja sezonul 2 215 serie, dar in toate seriile acestea eu n-am vazut cum tsunade o invata pe sakura cu puteri noi, deoadata dupa ce vine naruto din calatoriile lui cu antrenorul apare ca sakura are puteri noi! si pacat ca am vrut si eu sa privesc dar nu sunt serii

| Arisu a răspuns:

Cu mare placerewinking