| diana0983 a întrebat:

Pentru cei ce va uitati la narcisa salbatica Eu cred ca doar anastasia este fata lui tudor deoarece octavian i-a zis lui david sa aiba grija doar de ea de ce nu ar fi zis si de ileana si stefan? Poate ca carolina eu fi spus tatalui ei adevarul? Voi cine credeti ca i copilul lui cristian sau copii?

Răspuns Câştigător
| Wonderland a răspuns:

Anastasia cred ca e prea mare sa fie fata lui cristian big grin eu cred ca stefan e a lu' cris pentru ca el are aproximativ 11 ani, exact atunci cand, la venetia, carolina i-a zis lu cris ca e insarcinata.parerea mea

9 răspunsuri:
| HoneyBooBoo a răspuns:

Eu cred ca copii lui Tudor sunt Ileana si Anastasia. Sau poate e asa cum ai zis tu, poate Ileana si Stefan nu sunt copii lui Tudor. Eu mai cred ca doar Anastasia este copilul lui Cristian, chiar daca Cristian a zis ca ea nu e. Dar asta voi afla numai urmarind episoadele, asta iti sugerez si tie!winking

| Bitzika a răspuns:

Pai uite adevarul: Ileana si Stefan sunt copii lui Tudor, Deoarece Anastasia este mai rebele si seamna mult mai mult cu cristian. Ea il iubeste mai mult pe Cris decat pe Tudor.Am citit undeva pe antena 1. ro narcisa-salbatica. Fundita

| Stelistul a răspuns:

Diana, e o chestie foarte ciudata. Dupa cum vezi Stefan se intelege perfect cu Ileana si Anastasia ii uraste extrem. Daca Anastasia NU(subliniez NU!) este fica lui Cristian, atunci de ce nu sunt amandoi (Ileana si Stefan) copii lui Cristian? In toata ecuatia asta =>ca Tudor are doar 1 copil.Care,cum,cand vom afla urmarind in continuare serialul.Probabil se va afla totul.

| Stelistul a răspuns:

Sau in alta ordine de idei s-ar putea Anastasia sa fie fiica lui Cristian, si Ileana si Stefan copii lui Tudor. E posibil sa fii spus(Cristian) ca Anastasia nu e fata lui doar la nervi si "sa-l oftice"... vom afla.Eu cred ca explicatia asta e mai logica.

| Raluuu a răspuns:

Dar Octavian de unde stia de povestea lor?! si eu cred ca doar Anastasia este fata lui Cristian pentru ca este f protejata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici un copil nu este a lui Cristian si nici a luim Tudor.si oricum narcisa salbatica este cam pornolaughingbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce imi zice mie de masa lu tasu ca... cine dracu se uita la narcisa salbatica vrajelile alea

| YouDaOne a răspuns:

Ca sa-ti spun drept... din cate am urmarit eu Stefan e copilu' lui C
ristian...iar Anastasia si Ileana sunt copiii lui Tudor! 100%

| YouDaOne a răspuns:

Ca sa-ti spun drept... din cate am urmarit eu Stefan e copilu' lui Cristian...iar Anastasia si Ileana sunt copiii lui Tudor!