| anytimeanywhere a întrebat:

Pentru celor care le place Narcisa Salbatica :X de ce va place? happy

Răspuns Câştigător
| CARMENCITA a răspuns:

La inceput ma uitam din curiozitate, apoi mi-a placut deoarece actorii joaca foarte bine si mai mult ma uitam de dragul lor, nu prea mi-a placut scenariul uneori.Acum ma uit tot pentru ca-mi plac actorii,sunt curioasa ce se mai intampla,cum se termina,imi place ca mereu se intampla ceva ca sa nu ma plictisesc ca la alte telenovele,este bine filmata, regizata, prezinta o realitate posibila fata de alte telenovele care sunt basme.Sunt si unele momente total aiurea in realitate lucrurile ar fi altfel.Cum ar fi ca Manuela a continuat sa vorbeasca cu al doilea sot dupa ce i-a dat pastile care nu erau recomandate gravidelor si ca nu a scapat mai de mult de prietena e enervanta care se tot baga in viata ei.Ca sa nu mai vorbim de scenele erotice care au fost bagate cica sa atraga dar unele nu erau necesare deoarece oricum telenovela ar fi avut succes.A si aiurea e ca nu au scapat de Eliza, adica sa o dea afara din casa ca avea casa ei.

3 răspunsuri:
| Skumpkatine a răspuns:

E plin de suspans si de actiune! Si sa stii ca se termina la episodul 150

| anddclaus a răspuns:

Buna! eu una am numai cuvinte de lauda fata de acest serial deoarece este foarte interesant oricum ar fi este plin de actiune si nu te plictisesti niciodata cand il urmaresti nu ca altele care stau de 2-3 saptamani sa gaseasca un copil (daca intelegi la cel care ma refer) iar mie una mi se pare ca are reclame mult mai scurte (poate ca doar mi se pare)

oricum iti sugerez sa te uiti dar pacat ca se termina

funda?

| AndreYutzUU a răspuns:

Pai mie imi place, este foarte interesant, si am emotii mereu cand il urmareschappy