| Annalina99 a întrebat:

Pentru copii de ce varste este serialul NINI?

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
6-12 ani. Cel puţin, aşa consider eu.

13 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Intre 6 si 10.Maxim!

| Luissa123 a răspuns:

Salut eu am 12 ani si l-am privit e suuper cred ca e pentru copii in varta de pe la 10 ani in sus e mai mult pentru copii si adoloescenti

| ThePoet a răspuns:

De la 44 in sus.

| Annalina99 explică:

Mda...eram curioasa de niste pareri.Eu am 13 si m-am uitat.

| dana_9056 a răspuns:

Este pentru copii de toate varstele bine... are niste secvente deci dupa 8 ani!

| claudiuxs a răspuns:

Uns rial stupid menit sa otraveasca mintea copiilor care se uita la Disney si sa-si uita crestinismul, deci pentru toti cere se alsa prostiti de satanicii aia

| oOSmileoO a răspuns:

Dupa mine...e pentru copii forate prosti

| IuliaJuly13 a răspuns:

12 ani minim!

| xMoTaNeL a răspuns:

8 ani.Numa aia poa sa se uite la asa ceva straight face. Daca sunt mai mari de 8 ani si se uita inseamna ca sunt copii frustrati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 6 la 12 ani.

| Shiva a răspuns:

Pentru copii care nu stiu ca de fapt mos craciun nu exista... da vad ca se uita mai toti ******

| stelar99 a răspuns:

Nu conteaza varsta daca vrei sa-l vezi, e frumos dar nici sa fi foarte mic, preferabil peste 10.

| cos96alx a răspuns:

12 ani