| maite13 a întrebat:

Pentru fanii Dill mill gayye (intalnirea inimilor), cum se numeste melodia lui Armaan si a Riddhimei, dar celelalte melodii care apar pe fundal. dati-mi un link de unde sa le iau. funda+vot happy

7 răspunsuri:
| Danyelusha a răspuns:

Melodia lui Armaan si Riddhima:
Ishq Leta Hai Kaise Imtehaan
New lovery song
Aasmani rang ho
Le cauti pe youtube si le gasesti.
Iar pentru a le downloalda intri aici http://www.video2mp3.net/ si acolo unde scrie convet pui link-ul de la youtube.
Uite aici inca cateva melodii din serial:
Gore gore se chore
Chaliya chaliy
Pir milege chalte chalte
Tune ju na kaha
Salaam namaste
Chanda chamke
Pappu can't dace
Nach baliye
Bol na halke
Dance pe chace
Dupatta tera
Dil hara re
Dil dance mare
Kya mujhe pyaar hai
Is dewane ladke ho
Jhoom barabar
Tu jaham mein wahar
Deko na
Asmaani rang ho
Jogi mahi
Zara zara toch me
Aai papi
Jai jai shiv shankar

Sper ca ti-am fost de ajutor;)

| Mandark a răspuns:

Melodia Lui Armaan si Ridhima - Ishq Leta Hai Kaise Imtehaan, aasmani rang ho, cauta pe youtube ♥KaSu-Cute Background Tune...Smriti♥ cea mai faina melodie :x:x:x, http://buzzworld.in/dmg-songs-gallery-india-forumscom aici ai toate cantecele si ma bucur ca si tu esti fan Dmg :* fundita?

| emanuela_3531 a răspuns:

Dar cum se numeste melodia de la incceputul serialului? atunci cand se prezinta personajele

| Loveyourself a răspuns (pentru emanuela_3531):

Scrie doar dill mill gayye title song pe youtube si iti dawinking

| emanuela_3531 a răspuns:

Mersii!