| ANAV12 a întrebat:

Pentru fanii Naruto..ANAV12sickDe ce a omorat-o Kakashi pe Rin?

4 răspunsuri:
| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Noi de unde ai vrea sa stim? Eu cred ca a fost o iluzie de-a lui Madara pentru a-l face pe Kakashi sa creada ca Rin era un dusman al satului lor. Asta este cel mai posibil.

| Never4ever a răspuns:

Ori iluzia lui Madara ori s-a mai intamplat ceva si a trebuit sa o omoare.

| Hiken a răspuns:

Cred ca a fost un genjutsu al lui Madara pentru a-l face pe Obito \ Tobi sa creada asta, ca ar fi facut-o Kakashi, ori Zetsu s-a transformat in Kakashi pentru acelasi lucru, ori e adevarat ca a facut-o Kakashi, poate sa scape de acolo pentru ca am vazut episodul si eram foarte multi... Cel mai probail eu cred ca a fost Zetsu pentru a-l face pe Obito sa ramana de partea lui Madara pana ce ar termina planul... A si zis Madara : "- Te vei intoarce cu siguranta!".

| KenNine a răspuns:

Pot spune ca Kakashi nu a omorat-o intentionat pe Rin. Uchiha Madara la pus pe trei cozi din mizukage in Rin ca so foloseasca sa distruga sastul frunza(konoha).Rin (stiind ca ceva nu-i in regula cu ea) s-a aruncat in fata lui kakashi astfel anuland planul lui madara dar madara a profitat iarasi de ocazie ca sa-i bage ura pentru shinobi lui Obito(Tobi).