| tal4556 a întrebat:

Pentru fanii Sherlock, care-i treaba cu "I believe in Sherlock"? Si stiti ceva despre sezonul 5?

3 răspunsuri:
| Endoryus a răspuns:

Cine stie cand apare. E un actor foarte cautat ( de fapt si cealalta jumatate.) si nu prea au timp de serial.

| Justme1997 a răspuns:

Nu se stie daca, sau cand va reveni Sherlock. I believe in sherlock e o referință la The Reichenbach Fall. Adică sustinatorii/ fanii lui din serial zic ca cred in el, ca nu a fost un mincinos. Fraza e folosita si de fanii serialului

| Vali215 a răspuns:

Se spune ca este o chestiune de timp pana sa apara si sezonul 5. Se pare ca Benedict Cumberbatch ar dori sa revina si de aici pleaca toata aceasta concluzie.
Uite aici un fragment dintr-un articol pe care l-am citit recent:
"Though both creators of the show have said that season four was the end of an era for the show, no one has denied that the show will return in the future.

With star Benedict Cumberbatch "very keen" to return, it may be only a matter of time before the show comes back."