| HypnoticPoison a întrebat:

Pentru fetebig grin ...va uitati la Aurora? Ce parere aveti?tongue

Răspuns Câştigător
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Daa...Deci chiar o adoooor.M-a fascinat inca de la primul episod.Dar ma intristeaza faptul ca la sfarsit va muri Aurora(asa am auzit si eu) pentru ca atunci cand ma atasez de un personaj imi este foarte greu sa nu il mai vad apoi in film...Dar cu toate astea, o sa ma uit in continuare pentru ca mi se pare o poveste intr-adevar ff.interesanta.
Si apropo, merita sa stau treaza pana la ora 12:30 ca sa o vad...***

3 răspunsuri:
| JustWannaDance a răspuns:

Pai sincerlaughing.
Imi place, dar nu prea.
Nu stiu mi se pare putin plictisitor, dar imi place cat de cat.
happy

| HypnoticPoison explică:

Si p mine m-a fascinat de la primul episodbig grin Da intr-adevar Aurora moare dar inima ei ii va fi data altui personaj (acesta este partea aiurea a telenovelei parerea mea).

| Eooo98989898 a răspuns:

Eu ma uitam la inger si demon dar cand s-a terminat am fost trista acum a incepu aurora ma fascinat da ma ene martin