| SophieLoVeKorea a întrebat:

Pentru toti fanii Nini(fosta telenovela de pe disney)am o veste proastasad: Nini va fi nici saptamana viitoare adica nici in weekenduri... m-am uitat pe o revista care avea pana pe 10.02.2011 si er numai sunt in formatie si filme disney.Nu stiu sigur daca va mai fi dar nu prea mai sunt sanse.Imi pare foarte rau caci era foarte frumos.sad

Răspuns Câştigător
| PinkyFlor a răspuns:

Buna:)
Nui adevarat. Nini va mai fi deoarece nu s-a terminat:)
Va reincepe din martie: http://www.protvmagazin.ro/......ey-channel

Pa-pa:-*

4 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Buna. eu cred ca serialul Nini o sa continewinking. Probabil ca a luat o mica pauza. Serialul a ajuns deja la jumatate, mai sunt inca 64 de episoade. E imposibil sa se difuzeze doar jumatate din serial iar cealalta parte, nu.

| AlessiaRebecca a răspuns:

Ce biineee:X O ajuns de tot rahatu Disney daca o ajuns sa dea "telenovele" oh go on unde is toate acele desene? copii de la 402 Printesa Sissi love struck etc.oh go on Pacat.

| Anastasiaa a răspuns:

Ooof, saraca Nini, este indragostita de Chelul ala cu par sad...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu il urmaream si mi s-a parut super. imi pare rau daca n-o sa mai fie... sad