| andreeabea a întrebat:

Personajele din the vampire diaries!

3 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

E ceva ce se numeste Google.
Incearca-l.happy

| sanducojocari1999 a răspuns:

Nina Dobrev
Elena Gilbert

Paul Wesley
Stefan Salvatore

Ian Somerhalder
Damon Salvatore

Steven R. McQueen
Jeremy Gilbert

Katerina Graham
Bonnie Bennett

Candice Accola
Caroline Forbes

Zach Roerig
Matt Donovan

| biancamaria14 a răspuns:

Principalele sunt: Elena, Damon, Bonnie, Matt, Stefan, Caroline.
Episodice: Jenna, Kai, Katherine, prietena lui Stefan veche dar nu mai stiu cum o cheama dar era blonda
Mai sunt prin primele sezoane: Jeremy, Tyler, Viki, mama lui Caroline: Sheriff Forbes
Prin sezoanele 4-5-6: Enzo, Lili, Mary-Louise, Nora, Valery, Silas
Cei din The Originals: Klaus, Rebekah, Elijah, Hayley, Finn, Kol, Eshter, Mikael
Prin ultimele sezoane: Sirenele
Bineinteles ca mai sunt unele care apar cate un ep-2, dar nu am retinut toate numele