| Clorox a întrebat:

Poate cineva sa imi explice serialul Supernatural? Cat de cat...
Funda happy

13 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti vedea aici:
https://ro.wikipedia.org/wiki/Supernatural

| RAY a răspuns:

Legende vechi prin care cei doi frati trec, eu am vazut doua sezone, cand am vazut ca intra dumnezeu si ingeri m-am lasat de el

| Sn4k3 a răspuns:

2 frati care vaneaza fiinte supranaturale. Serialul devine din ce in ce mai bun pe parcurs. Merita vizionat, iar descrierea serialul o gasesti mai pe toate site-urile de acest gen.

| Deaad a răspuns:

Nu e foarte natural.
E putin, dar nu atat de natural.

| FuriaGogoasei a răspuns:

Doi frati, Dean si Sam si-au pierdut mama fiind ucisa de un demon, tatal lor a cautat raspunsuri si razbunare, i-a antrenat si au inceput sa vaneze creaturi ale mitologiei. Se ajunge la sezonul 11 unde apare Dumnezeu si Intunericul, un serial super tare si pe alocuri amuzant, recomand!

| FuriaGogoasei a răspuns (pentru FuriaGogoasei):

Btw: In serial apar ingeri, demoni, iad, rai, purgatoriu + tot felul de legende si creaturi.

| Clorox explică (pentru FuriaGogoasei):

Stiu, dar mai tarziu... Ce se intampla? E Dean gay?

| LupinRemusSnape a răspuns:

Supernatural: Aventuri în Lumea Întunericului este un serial de televiziune american în genurile fantastic, thriller, de acțiune, de groază. Serialul a fost creat de Eric Kripke și îi are ca protagoniști pe Jared Padalecki în rolul lui Sam Winchester și pe Jensen Ackles în rolul lui Dean Winchester, doi frați care vânează demoni, fantome, monștri și alte personaje paranormale. Serialul este produs de Warner Bros. Television în asociație cu Wonderland Sound and Vision.

| Clorox explică (pentru LupinRemusSnape):

Ma bucuram daca imi dadeai raspunsul tau din experienta personala, nu Ctrl+C si dupa Ctrl+Vwinking

| LupinRemusSnape a răspuns (pentru Clorox):

Daca as fi zis din experienta personala ar fi sunat cam asa "Un serial naspa" laughing))) Uita-te aici : ">https://miorlaieliinmiezdenoapte.com/tag/supernatural/winking

| Iordache_Alexandra_2000 a răspuns:

Este vorba despre familia Winchester (John, Mary, Dean si Sam). Mary moare intr-un incendiu provocat de "demonul cu ochii galbeni" sau Azazel iar dupa moartea acesteia, John se apuca de "vanatoare", Dean calcandu-i pe urme iar Sam la facultate... ti-as zice mai mult dar as strica tot farmecul si ar fi spoilerul vietii laughing)