| geaninadiana a întrebat:

Poate cineva sa-mi dea exemple de filme de groaza si de comedie gen:scary movie?

4 răspunsuri:
| OmulCareStieCeFace a răspuns:

Fredi vineri13

| BuGeo a răspuns (pentru OmulCareStieCeFace):

FriDay? asta e groaza nu si comedie serios man

| Ancaaa23456 a răspuns:

De comedie: Home alone1, 2, 3 si 4. De groaza: Drag me to hell, Woman in black, The Unborn, mai era unul cu o fata cu mai multe personalitati care omora niste fete dintr-un ospiciu in care fusese internata, dar nu mai stiu cum se numea.

| BuGeo a răspuns:

Am prin Calculator cateva daca iti place tie: HorrorWeen DeadHeads MonsterBrawl si Detention sper sa iti placabig grin:*