| Alle23 a întrebat:

Poate sa imi explice cineva ce se va intampla in urmatorul serial Pariu cu viata?:-s (ultimul)

Răspuns Câştigător
| MihaelaStyles a răspuns:

In ultimul episod Cele cinci fete fug de aia care lucreaza cu Jhonny si aia le bat si cred ca vine andrei si aia baga cutitu in el. Si Ioana se saruta cu Vlad. Daca vrei sa vezi mai mult : http://www.youtube.com/user/PariucuviataProTV#p/u/5/_jIHsVBfgyw

5 răspunsuri:
| Crypt a răspuns:

In ultimul episod din 21-11-2011 Gica vorbeste cu cineva sa-i vanda masina Mare si i-o vinde lui Johnny .El i-o da lui Andrey in schimbul unor cantece .Andrey accepta.Shara ,Ioana si inca 3 fete pleca pentru a intalnii un impresar, dar acesta le scoate din Bucuresti si le ia telefoanele.Cam atat sper ca am fost de ajutor , Funda ?

| Zo0omy a răspuns (pentru Crypt):

Ba u nai parinti, dc copiezzi cersetorule de funda rolling on the floor!

| Zo0omy a răspuns:

In ultimul episod din 21-11-2011 Gica vorbeste cu cineva sa-i vanda masina Mare si i-o vinde lui Johnny.El i-o da lui Andrey in schimbul unor cantece. Andrey accepta.Shara,Ioana si inca 3 fete pleca pentru a intalnii un impresar, dar acesta le scoate din Bucuresti si le ia telefoanele.Cam atat sper ca am fost de ajutor, Funda?

| Alle23 explică (pentru Zo0omy):

Ok, asta stiam si eu...a aratat aseara happy mai astept raspunsuri si daca nu mai raspunde nimeni iti dau fundawinking

| Zo0omy a răspuns (pentru Alle23):

Okz. Eu m-am gandit ca aseara vrei sa stiihee hee