| NowForYou000 a întrebat:

Prin 2010 am vazut un fil pe PrimaTv. Doar atat pot descrie din film : erau niste satanisti cate rapeau copii si incercau sa-i converteasca la cultul lor satanist, si sa ii dazbata de Dumnezeu. Iar pe cei care reseau sa ii converteasca le facea un tatuaj la incheietura mainii (un furcoi cu un colt serpuit... parcă). Acest tatuaj il avea liderul, care il slujea pe Satan. Stie cineva cum se numeste filmul? Il tot caut de ani buni si nu-l gasesc.

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Bless the Child (2000)-Fie copilul binecuvântat
https://www.youtube.com/watch?v=cG3bmLU7jk8

| NowForYou000 explică (pentru Raven):

Omg, nu stiu cum să iti multumesc... Thank You! Daca ai stii de cand il tot caut... Multumesc foarte mult!

| NowForYou000 explică (pentru Raven):

Omg, nu stiu cum să iti multumesc... Thank You! Daca ai stii de cand il tot caut... Multumesc!

| Raven a răspuns (pentru NowForYou000):

Cu plăcere!