| Paty1 a întrebat:

PT cine vrea sa-mi spuna dac, Cata a fost corect c a eliminat-o pe Aida si i-a mai dat o sansa Iulianei care a fost ultima de fiecare data? Daca raspuns frumos si sensibil va asteapta Funda big grin

Răspuns Câştigător
| iFollowRivers a răspuns:

Iuliei? Nu a fost corect...Aida nu a contestat niciodata deciziile lor, a avut poze foarte bune, a facut chiar si un mare sacrificiu> S-a tuns cheala, pe cand Iulia plangea si a vrut chiar sa iasa din show. Iulia nu a avut poze prea bune, tot timpul facea pe victima, e si plinuta, asa ca dupa parerea mea, nu a fost corect. Pacat... fundita?>?)

3 răspunsuri:
| iEmonel a răspuns:

Chiar ai nevoie de scoala.
Ai scos funda din anus? Bag-o-n vagin.

| UnleashedPsycho a răspuns:

Tu cu cine faci Limba Română?! Femeia de serviciu?
Sayonara!

| faaalyoana a răspuns:

Stai linistita ca mai e pana la sfarsitul concursului...
daca nu iesea acum iesea altadata...