| Idc12345 a întrebat:

Puteti sa faceti un rezumat cu tot ce s-a intamplat pana acum in Pariu cu viata?(daca stiti si finalul :suuper)

Răspuns Câştigător
| MMadalina123 a răspuns:

In Pariu cu ViataȘ Ioana afla ca andrei a pariat ca se culca cu ea.Ioana s-a suparat.Andrei a crezut ca Ioana este cu Vlad(nu e adevarat).La ziua Sarei andrei s-a culcat cu ea.Monica a ramas insarcinata cu Dima. Ioana s-a dus la un mafiot pe nume Johny care a dus-o intr-un centu de prostitutie, Ioana credea ca e dusa la un concert.De acolo o salveaza andrei. Fetele:Ioana,Sara, Monica, Ancuta si Andrada.Pentru ca Sara s-a dus la Johny si a vorbit cu el sa faca o trupade fete. Fetele au scapat.Mai incoloandrei este injunghiat.Iar Ms Craciun vine la ioana si ii arata cum ar fi fost viata daca nu erau schimati ea si cu andrei la nastere.Acea viata era exact pe dos.Ioana nu accepta oferta. Printr-un miracol andrei isi revine.