| Alexandrina2ooo a întrebat:

Puteti sa-mi dati site-uri cu fotografii cu actorii din TVD?

Răspuns Câştigător
| PopAdrian a răspuns:

Salutare!
Aici http://vampirediaries.wikia.com/wiki/Category:Characters gasesti informatii despre toate personajele din TVD, inclusiv de catre cine sunt jucate. Gasesti poze si aici, dar si daca scrii pe google numele lor aflat din acele tabele de la link-ul dat de mine. Succes!

2 răspunsuri:
| kyte a răspuns:

Mai nou acum vampirii nu mai sunt monstri, sunt adolescenti, indragostiti, merg la scoala se casatoresc au grija de copii..citez

www.google.ro -tvd- imagini
ai aici cele mai multe imagini