| AmeliaD a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti care este povestea actiunii din serialul La Casa De Papel? Adica un scurt rezumat fara spoilere

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Jaf asupra Monetariei Spaniei (in primele 2 sezoane), iar in sezonul 3 planul grupului pentru eliberarea unuia dintre ei capturat de politie, care include alt jaf.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| comyne a răspuns:

Elite-am inteles ca sunt asemanatoare si majoritatea personajelor joaca in ambele seriale. Nu am vazut la casa de papel dar elite mi-a placut super mult

| VeziSeriale a răspuns:

Am vazut ca apare la casa de papel sezonul 4 online subtitrat pe https://veziseriale.org/seriale/la-casa-de-papel-fabrica-de-bani-2017/ la ora 10 dimineata. Vizionare placuta si distractie placuta.