| Courtney a întrebat:

Puteti sa va imaginati un alt final al intamplarii din "Vrajitori contra varcolaci"?

Răspuns Câştigător
| AnonimGirl a răspuns:

Mi-ar fi placut un final mai deosebit. Justin, sarutand pe Julieta si sa o faca din nou tanara si frumoasa iar ia Meisen si Alex sa aiba loc o tragedie. Alex sa se indragosteasca de un vampir si ea si sa il uite pe Meisen. Intr-o relatie imi place durerea si tradarea. Pa, pa!

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Dar un film mai tampit.si mai low budget nu v-ati gasit?

| qtheodora a răspuns:

Sincer, nu

| xAndraax a răspuns:

Da, ca iubirea dintre cei doi ( Alex si Maison ) si ceilalti noi ( Justin si Julieta ) sa dezlege zicala si sa revina la normal. si un final feircit!

| annnamarya a răspuns:

Pai ar fi fost mult mai bine daca Justin raminea cu Julieta si Alex cu Maison.Adica sa nu se ute cum arata si sa ramina impreuna si apoi printr-o vraja sa se faca la loc cum erau

| Day19 a răspuns:

Ca Justin sa ramana cu fata vampir.