| Loly a întrebat:

Putin mai inainte a fost pe HBO un film care se chema "Ultimul cantec" si rolul principal era jucat de Miley Cyrus.Pentru cei care ati vazut acest film.cum vi s-a parut? Mie mi s-a parut un film foarte frumos si la final cand fata a cantat melodia compusa de tatal ei si pe care ea a terminat-o chiar am plans. Mie mi s-a parut un film foarte frumos. Iar acum lasand la o parte ca rolul principal a fost jucat de Miley[stiu ce parere au unii despre ea] cum vi s-a parut filmul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am vazut in perioada lansari, personal cred ca este un film reusit, mie mi-a placut, eu o stiu pe Miley din perioada in care era la disney si juca in Hannah Montana, un serial foarte bun, de asemenea Miley Cyrus are un talent foarte bun cand vine vorba de muzica dar este si o actrita foarte buna.

7 răspunsuri:
| 37celsius a răspuns:

A fost suuuper, dar cartea e si mai. Deci chiar merita sa citesti cartea. MIe imi place cum joaca Miley, nu imi pasa ce face in timpul ei liber. E pacat ca a murit Steve (tatal lui Ronnie)

| anaid2008 a răspuns:

L-am vazut la cinema si daca nu radeam de moacele alora sau de faptul ca una plangea in hohote langa mine as fi inceput sa urlu de plictisealalaughing

| codry98 a răspuns:

Filmul e minunat love struck

| Assassins a răspuns:

Ultimul cantec The Las Song da m-am uitat, mi-a placut foarte mult.

| TraficantDeCocaCola a răspuns:

Si eu am vazut filmul si chiar mi s-a parut frumos.big grin

| parachute a răspuns:

Daca ma gindesc la faptul ca a fost creat de acelasi producator care a creat si a walk to remeber si the notebook, filmul este destul de slabut...

| Starwars a răspuns:

Acum,serios.Eu nu am o parere foarte buna despre ea, dar nici nu ma i-au dupa stirile astea.Sincer,eu m-am uitat la film si mi s-a parut foarte tare.Adica,l-am vazut mai demult.La un moment dat a fost si filmul meu preferat.Numai tin minte singur,dar cred ca Miley Cyrus a jucat chiar bine rolul. Povestea era interesanta si actorii destul de buni, zic eu.Mi-a placut, desii nu sunt fana Miley sa stii filmul a fost misto. big grin