| Sashavalentine a întrebat:

Rapid! Ce film de comedie imi recomandati? La care sa rad in hohote!

7 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Mincinosul mincinosilor, American Pie

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, filmele cu Mr Bean sunt cele mai comice!

| Seepty a răspuns:

Project X
Road Trip
Euro Trip
Sex Drive
College
American Pie
Wan Wilder
BadBoys
Hangrover
Due Date
The Dictator
Acestea sunt cele mai bune filme de comedie din cate am vazut si am ras cu lacrimi. FUNDA?

| Andrutsa06 a răspuns:

2 barbati si jumatate(e serial)

| AntoniaAndreea a răspuns:

Stan si Bran laughing

| faramatania a răspuns:

21 & Over (2013),The Hangover (seria), A Haunted House (2013),A Haunted House 2 (18 Aprilie 2014), Movie 43 (2013),Grown Ups 1 și 2, The World's End (2013),Scary Movie (seria), The Dictator (2012),Sex Drive (2008),High School (2010),Bad Teacher (2011),Death At A Funeral (2007),Get Him To The Greek (2010),A Few Best Men (2011), Anchorman: The Legend Of Ron Burgundy (2004), Anchorman 2: The Legend Continues (2013)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puicuta cu cocosel
Ms Ben
Norbit
Ace Ventura -detectivu lu peste
Ace Ventura-un nebun in Africa
Tarzan traznitul junglei
Dennis pericol public
Home alone(Singur acasa)