| CreepyOtaku a întrebat:

Recomandari de filme/seriale?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Terminator, terminator 2, terminator 3, terminator 4, terminator 5 dark fate - robocop, robocop 2, robocop 3, robocop 4 - predator, predator 2, predator 3 - alien versus predator, alien, alien 2, alien 3, alien 4 - commando, rambo, rambo 2, rambo 3, rambo 4, rambo 5, rambo 6

| RKBlue a răspuns:

Derry Girls(un serial foarte amuzant)
See
Elite
Skam France

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mure

| wpAbby a răspuns:

Seriale: V Wars, Stranger Things, Locke & Key, Teen Wolf, Riverdale, The I-Land, La casa de papel, Locked Up.
Filme: Harry Potter, Operațiunea de Recuperare, Miami Bici, Masacrul din Texas, Cercul, Declinul, Paradoxul Cloverfield.
Vizionare plăcută!

| AndreiCraiova a răspuns:

Ce gen preferi?

| Anonim97695333thf a răspuns:

Seriale: Riverdale, Stranger things, instabile, la casa de papel, sabrina, the 100, lucifer,the vampire diaries, the originals, sex education, elite
Filme: harry potter, kissing both, tall girl, to all the boys i've loved before

| cataynna a răspuns:

Seriale:
1. Outlander
2. Cable girls
3. Reign
4. The 100

| Coso17 a răspuns:

Eu îți recomand seriale/filme de desene animate:
Seriale: Dragon American, Kim Possible, Green Eggs and Ham (pe Netflix), Pinguinii din Madagascar, T.U.F.F. Puppy, Avatar: The last Airbender

Filme: Madagascar 1, 2 și 3, Pinguinii din Madagascar Filmul, Zootopia, Norm de la Polul Nord (serie de filme), Klaus (pe Netflix)