| anonim_4396 a întrebat:

Recomandati-mi filme asemanatoare cu Sand Castle, Hacksaw Ridge sau seriale precum SIX sau GENERATION KILL. Mai pe scurt, filme cu rozboi, echipe SEAL, US Army, teroristi, Afganistan,Irak, etc.

2 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Aaa serialul... aaaa... Seal?!?
https://www.imdb.com/title/tt6473344/

| Alexuţ02 a răspuns:

Mi-a plăcut NCIS : Los Angeles, l-am urmărit ceva timp, dar nu cap-coadă, e destul de lung, mai prindeam episoade cu ei din când în când pe AXN.

Un alt serial cu poliţie e Arrow, dar nu e cred ce-ţi doreşti tu, totuşi poate încerci.

Hawaii 5.0 mai e fain, chiar mi-a plăcut şi ăsta când urmăream pe AXN de plictiseală.