| AlexRO150 a întrebat:

Recomandati-mi si mie niste seriale bune, mersi rolling on the floor

8 răspunsuri:
| Maria-denisa_Filep_1996 a răspuns:

Riverdele, Sabrina, Fabrica de bani(La casa de papel), Lucifer, 13 reasons Why

| RAY a răspuns:

Prison Break (2005)
Lost (2004)
Dexter (2006)
Arrow (2012)
https://www.cinemagia.ro/liste/cele-mai-bune-seriale-6217/

| Sn4k3 a răspuns:

Game of Thrones
Taboo
Haunting of Hill House
Suits
Lost
The Mentalist
Bodyguard
Jack Ryan

| ForeverAlone97 a răspuns:

La bloc
Inima de țigan
Regina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Generatia Mortii. Asa se numeste serialul. Il gasesti numai pe HBO GO. Eu pe HBO Go l-am vazut. Despre viata soldatilor americani in Irak.

| theforceofgood a răspuns:

Game of thrones, Vikings, 24 Hours(2001); Prison break; Narcos ( Viața lui Pablo Escobar);

| faramatania a răspuns:

Seven Seconds (mini-serie,f. bună),Marcella (un serial extraordinar),Mayans MC, Animal Kingdom, Altered Carbon, The Sinner, The Missing, La casa de papel, Hotel Beau Sejour, The Gifted, The Crossing, Falling Water, Tell Me A Story, Kiss Me First, T@gged, A Discovery Of Witches, Invisible, The Innocents, Cloak & Dagger, Hackerville, La Mante (The Mantis 2017), Nox (mini-serie), Le chalet/mini-serie