| BlueBloodd a întrebat:

Referitor la filmul the conjuring...Ce credeti? Bathseba Sherman a fost reala? Secretele familiei perron sunt reale?

Răspuns Câştigător
| Daniellllll1 a răspuns:

Asa au spus batranii aia.Eu cred,de ce nu? N-ai de unde stii ce secrete se ascund pe pamantul asta,dupa ce m-am uitat destul de mult la Supernatural,ma intreb,oare chiar.ce mai e pe Pamantul asta,stiu ca in serial sunt chestii regizate, scrise de scenaristi, bla, bla, dar iti ridica un semn de intrebare.

| Daniellllll1 a răspuns (pentru Daniellllll1):

Cat despre film, da, e un film bun

17 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Poate ca da. Sunt multe chestii pe Pamant de care noi nu stim si nu credem, deoarece nu le-am vazut niciodata. Dar mie imi place sa cred, deci da, de ce nu? Apropo, am auzit ca o sa apara si 2. De abia astept happy.

| BlueBloodd explică (pentru Sn4k3):

Apare si the conjuring 2 in 2016?:O

| Manogor a răspuns (pentru BlueBloodd):

Da.

| Sn4k3 a răspuns (pentru BlueBloodd):

Asa scrie pe IMBD.

| Sn4k3 a răspuns (pentru Sn4k3):

Se spune ca va aparea prin vara ca si primul.

| Madesz a răspuns:

Cum e filmul?

| Manogor a răspuns (pentru Madesz):

Filmul este foarte bun. Rar se fac filme bune in acest domeniu. Filmul este despre o familie care se muta intr-o casa noua ce este bantuita de diferutu demoni, insa cel mai periculos este o vrajitoare care a murit spanzurata de copacul din fata casei. Demonul vrajitoarei o poseda pe mama copiilor, iar aceasta reuseste la urma sa se elibereze de aceasta fiinta rea care o poseda. Cum am spus filmul este o opera de arta pentru categoria horror din zilele noastre.

Răspuns utilizator avertizat
| Manogor a răspuns (pentru Outlawz):

Cum spui tu, prietene.

Răspuns utilizator avertizat
| Manogor a răspuns (pentru Outlawz):

Bineinteles ca stiu, insa exista unii oameni care accepta sa vizioneze un film doar dupa ce le spui despre ce este vorba. Sunt initiati, nu sunt constienti inca de valoarea un trailer.

Răspuns utilizator avertizat
| Manogor a răspuns (pentru Outlawz):

La fel ca tine, ce n-ai inteles?

| Madesz a răspuns:

Pot să găsesc filmul pe net?

| Madesz a răspuns:

Mersi. happy

Răspuns utilizator avertizat