| anonim_4396 a întrebat:

RObotzi vs My Little Pony - Friendship Is Magic. Vreau parerea ta!

Răspuns Câştigător
| WEBKINZXD a răspuns:

My little Pony-Friendship.Desi sunt baiat asta aleg.In RObotzi sunt expresii o-r-i-b-i-l-e!

8 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

RObotzi. Imi place chiar daca nu se mai uita lumea, dar cateodata chiar ma enervez cand ii aud pe astia pe strazi sau la scoala ca zic exact aceleasi replici.

| MrAngelus a răspuns:

RObotzi. Imi place chiar daca nu se mai uita lumea, dar cateodata chiar ma enervez cand ii aud pe astia pe strazi sau la scoala ca zic exact aceleasi replici.

| MeGustaaaaa a răspuns:

RObotzi.Pentru ca au dume haioase, is funny, prosti (MO) inteligenti si de toate...

| TheFeeye a răspuns:

Robotzi datorita imaginatiei celor care i-au creat dar si clipului anti-ACTA.
WHat's my little pony frinedship etc?

| MiSeSpuneTyna a răspuns:

RObotzi.

| Cipri10012 a răspuns:

My little pony-Friendship is magic :3

| SăȘtiCăMereu a răspuns:

RObotzi!

| Lamurescchestiicuponei a răspuns:

Ba florine, aici am o dilema mlp e tare si roboti insaam ceva pentru voi [mlp poker] scrie pe google