| M3ntosana a întrebat:

S-a terminat Narcisa Salbaticathinking Nu a aratat cand se casatoreste Narcisa si nici ce o sa se intample cu Manuela si Emil, iar faza aia cu masina cand a explodat.Cine era inauntru? Fostul socru a lu Emilthinking Cristian si Katy cu ei ce s-a intamplat.Luni arata ca incepe alt film.straight faceSa inteleg ca joi a fost ultimu' serial din narcisa salbatica:-s?

Răspuns Câştigător
| Ionela256 a răspuns:

Heii narcisa incepe de la 20:20.lunea viitoare.sigur uita-te... funda?

6 răspunsuri:
| Ionela256 a răspuns:

Nuu.nu s-a terminat, dar cine stie cand va fi narcisa salbatica...nu s-a terminat categoric, povestea este neincheiata... daca s-a terminat, vom vedea sfarsitul in ce de-al 2 sezon. funda?

| DeeeaA a răspuns:

Buna.
Pentru a revedea ultimul episod din acest serial intra pe site-ul : http://narcisasalbatica.a1.ro/episoade/episodul-150-80079.html
S-a terminat al 2-lea sezon din Narcisa Salbatica.
In toamna va reaparea pe micile ecrane si al 3-lea sezon in care vor fi si noi vedete. |Una dintre ele este Denis Stefan(din Inima de rrom, Regina, Iubire si onoare).
Funda?

| Skumpkatine a răspuns:

Luni e ultimul episod la ora 20:20, dar va incepe al 2-lea sezon!

| DennK a răspuns:

Da,s-a terminat dar nu de tot.La toamnă începe din nou.
Sper că te-am ajutat.
Fundă?happy

| DennK a răspuns:

Da,s-a terminat dar nu de tot.La toamnă începe din nou, un serial nou tot Narcisa Salbatica.
Sper că te-am ajutat.
Fundă?happy

| anka_3490 a răspuns:

Luni la ora 20.20 este finalul pana la 9.45 si revine toamna cu fetita ei si ia va fi blonda cu ochii albastri