| RainUmbrella a întrebat:

S-a terminat Nini? N-am vazut episodul (ultimul). Puteti sa-mi povestiti ce s-a mai intamplat? Funda si vot mersi!

Răspuns Câştigător
| MeOMGirlOSTangelEAH a răspuns:

Eu nu l-am vazut chiar de la inceput. Deci Thomas era la muzeul jucariilor( in ascunzatoare) si plangea.A venit si Seba sa il consoleze, si i-a zis ca Nini a facut ce a facut din dragoste pentru el.Nini s-a dus in gradina si s-a intalnit cu fetita lui Thoma (cea mica) si-a loat ramas bun de la ea. Dupa 5 minute a venit Thomas si i-a spus ca mintea lui ii spune ca nu o poate ierta dar inima da.Asa ca s-au inpacat. Dupa au venit toti angajati imbracati ca Nico laughing. Apoi s-au casatorit.Si Nini a aruncat peruca lui Nico in sus in loc de buchet laughing

5 răspunsuri:
| ILoveMyBed a răspuns:

Pai, Nini si Thomas trebuie sa se casatoreasca, dar in timpul cununiei vine Victor si Dezvaluie secretul lui Nini cum ar fi ca e Nicolas, Thomas se supara si amana nunta, apoi Nini fuge undeva in gradina ambasadei si plange, Thomas hotaraste sa o ierte pe Nini, dupa ce mai multi prieteni i-au explicat adevarata situatie, si se casatoresc, Victor ajungela inchisoare parca si Cecilia pleaca si ii lasa in pace, Final Fericit big grin.

| Eduard_3630 a răspuns:

Serialul nini inca nu s-a terminat este in fiecare seara

| PisicutZZaJoJoo a răspuns:

In ultimul episod, victor vine la nunta lui nini si il demasca pe nicolas.nini a aruncat hainele lui nico la gunoi si asa le-a gasit. nini fuge iar tomas vine la ea si ii spune ca nu o poate ierta si sa plece din viata lui. nini isi ia ramas bun si cand vrea sa plece, tomas vine la ea si ii spune ca o iubeste si o saruta. apoi toti vin imbracati in nicolas, iar la sfarasit are loc nunta iar cei doi se casatoresc. fundita?

| XηαтѕυмєX a răspuns:

Nini s-a terminat dar urmeaza in martie noi episoade! :X Deci Nini si Cheliosu` (Tomaslaughing ) erau la nunta si urma sa spuna "da" Nini cu vocea lui Niko :O Si au crezut ca eu o gluma. Dar a venit Victor ( x_x ) si a zis ca Nini e o impostoare etc. Pe urma toti angajatii ( mai ales Carmen laughing ) s-au plans etc. dupa merg Nini si Tomas la un copac si o cearta pe Nini cum a putut sa-i faca asa ceva si pleaca... Nini isi face bagajul si vine Celina ( x(x(x( ) ii zice ca e mai bine sa plece. Nini isi ia ramas bun de la angajati dar isi dau seama ca a facut asta din dragoste etc. Se intalneste cu Sisy isi ia ramas bun si pleaca. Dar vine Tomas si ii zice ca fara ea nu poate sa stea si se " :* "... Vin toti angajatii imbracati in Niko ca sa o faca sa rada si pana la urma se casatoresc Pam Pam. tongue Si la sfarsit Nini arunca peruca lui Niko in loc de buchet. O sa urmeze noile episoade in martie (asa am auzit.) fundita?:*