| ღჩօოჩօղყƙღ a întrebat:

S-a uitat cineva la episodul 267 din Naruto Shippuden? Cum vi s-a parut?

Răspuns Câştigător
| AlexanderTheG a răspuns:

Desigur ca ceea ce se intampla in manga se intampla si in anime, Animeul e facut dupa manga, is una si aceiasi chestie doar ca una e animatie iar celalata banda desenata.

Cine ti-a spus incredibila prostie cum ca Minato si Kushina vor fi inviati de Kabuto? straight face
Iar in manga pana acum de cand a inceput razoiul nu s-a spus nimic de Sasuke si Naruto.

9 răspunsuri:
| andipd a răspuns:

Fain happy m-am uitat la toate episoadele Naruto Shippuden big grin mi-au placut toatehee hee

| WaNt3D1856 a răspuns:

Eu a fost incitant si foarte SOOPER
Regret ca a aparut cu 1 saptamana in plus decat era stabilit.
In rest a fost super sunt nerabdator sa vad ep urmator.
P.S. Sti cine este fata din imagine?
ID: WaNt3D1012@yahoo.com

| Gangsta4Life a răspuns:

Inca nu l-am vazut... vrea sa le las sa iasa mai multe, ca daca ma uit si dupa aceea astept o saptamana e mai naspa. Dar am citit toate ep manga ..acolo sunt mult mai in fata si am vazut si ep asta, deci daca mi-a placut ep in revistele alb-negru, ep anime o sa fie mortal big grin

| MaNDwN a răspuns (pentru Gangsta4Life):

Jaja :X

| ღჩօოჩօղყƙღ explică (pentru Gangsta4Life):

Vreau sa te intreb ceva.
Ce se intampla in manga se intampla si in Shippuden?
Daca da Minato si Kushina vor invia?
Si cu Sasuke si Naruto ce se va intampla?

| Gangsta4Life a răspuns (pentru ღჩօოჩօղყƙღ):

Minato nu poate fi inviat ca are sufletul sigilat dupa ce a sigilat 50% din vulpe in naruto...si kushina nu are nici o importanta ...cu sasuke si naruto pana acum nimic.aa si pana la urma kabuto a fost obligat sa opreasca edo tensei-ul( vezi tu de cine big grin)

| ღჩօოჩօղყƙღ explică (pentru Gangsta4Life):

Mersi mult.O sa iti dau voturi la mabele raspunsuri pentru ca deja am dat funda...Dar mersi oricum

| Gangsta4Life a răspuns (pentru ღჩօოჩօղყƙღ):

Glad i could helpwinking

| Gangsta4Life a răspuns (pentru ღჩօოჩօղყƙღ):

Daca vrei sa mai vorbim adauga: flondortiberius@yahoo.com

| AlexanderTheG a răspuns (pentru ღჩօოჩօղყƙღ):

Desigur ca ceea ce se intampla in manga se intampla si in anime, Animeul e facut dupa manga, is una si aceiasi chestie doar ca una e animatie iar celalata banda desenata.

Cine ti-a spus incredibila prostie cum ca Minato si Kushina vor fi inviati de Kabuto? straight face
Iar in manga pana acum de cand a inceput razoiul nu s-a spus nimic de Sasuke si Naruto.