| KoreaJapan a întrebat:

Sa vedem daca ghiciti: Cate episoade are anime-ul romeo si julieta?
Dau fundita daca nimeriti!

Răspuns Câştigător
| larousee a răspuns:

24 de episoade

9 răspunsuri:
| catalin188 a răspuns:

| madalina_3428 a răspuns:

24 de episoadebatting eyelashes!?

| KoreaJapan explică:

Da exact sunt 24 de ep

| SellyDemmzy a răspuns:

300?

| yoo23 a răspuns:

| shad00w a răspuns:

Romeo x Juliet a fost dat la postul Japonez Chubu Nippon intre 4 Aprilie 2007 si 26 Septembrie 2007.Mai tarziu a fost dat si la alte posturi TV Japoneze, BS, KBS Kyōto si SUN-TV. A fost dat in Ungaria, Republica Ceha si Slovacia de catre Animax si in Italia a fost difuzat de Rai 4 big grin

Anime-ul de 24 DE EPISOADE a fost facut de Gonzo si SKY Perfect Well Think. Directorul producerii a fost Fumitoshi Oizaki.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| Adryan2012 a răspuns:

Stiu ca nu e mare si are 6 sau 7 episoade dar pana in 10!

| Georgii_8774 a răspuns:

Episoade?!