| selenagomezz a întrebat:

Sal cine imi spune ssi mie al cate, lea episod estte ultimul care a foost funditabig grin

9 răspunsuri:
| Magnific a răspuns:

laughing doamne iisue nu pot sa cred ce intrebari pun unii laughing baaaaaaa "selenagomezz" avand in vedere ca esti disperata dupa aia adica dupa selenagomezz, mai pui si intrebari handicapate,

| Rush a răspuns:

In primul rand, S C R I V A R Z A, si trebuia sa mentionezi numele serialului

| ɔɐıɔ a răspuns:

Matematica e grea?

| DracusorImpielitat a răspuns:

Din numele tau reiesa ca magigienii din waverly place. a fost filmat ultimul episod, dar in Romania o sa il dea cand o sa zilka la disney channel.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Pai sezonul asta a avut 24 de episoade, deci ultimu a fost al 24lea, a fost super, sper ca l-ai vazut!

| Twixi a răspuns:

De Limba Romana ai auzit?

| Pralină a răspuns:

Romanele e grele mou.

| rapp2020 a răspuns:

Vorbeste mai clar ce serial?

| selenagomezz explică:

Srrrrrrrrrryy se numeste ezel + m-am grabit ft tare