| stefan97nic a întrebat:

spuneti-mi niste filme de comedie la care poti sa razi dar ai si de invatat funda la cele mai multe filme?

Răspuns Câştigător
| aXo a răspuns:

Disaster Movie
Epic Movie
The Comebacks
My Big Fat Independent Movie
The 40-Year-Old Virgin
Wet Hot American Summer
Not Another Teen Movie
Plump Fiction
Fatal Instinct
Carry on Loving
Sex is Zero 1 si 2

4 răspunsuri:
| iauru a răspuns:

Grown ups
Death at a Funeral
Cop Out
RED the movie
Year One
The Proposal
Kick-Ass
Dinner for shmucks
Paul Blart:Mall cop

| chipangelic a răspuns:

Un craciun cu denis, uite cine vorbeste acum, minori fara insotitori, Politia in direct, Just Friends, After School Special, Our Family Wedding, Paul, mare politist la mall,: Un baiat de milioane, Razbunarea lui Porky... sper ca te-am ajutat

| Sara_4496 a răspuns:

Pai. cauta pe youtoe stan si bran. mstr been. sau cauta filme comedie. happy

| laurentiu617 a răspuns:

Cat dureaza o casnicie e super tare laughing cu Ben Stiller