| Peentusk a întrebat:

Sal TPU!winking
Am si eu o intrebare.
Exista vreun program ca sa bagi o melodie pe un film diferit? Daca exista va rog sa imi spuneti cum se numeste si de unde il pot downloada.
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| ares8 a răspuns:

Buna!
In mod normal este Windows Movie Maker face asa ceva si il are aproape orice windows preinstalat.
La fel de bun e si Sony Vegas. Atunci cand incarci fisierul cu filmul,daca selectezi "show timeline" iti va aparea o banda in partea de jos a ecranului,impartita in doua: partea de sus pentru video si partea de jos pentru audio, iar acolo poti taia, adauga sau inlocui orice parte!
Succes!