| alex100ha a întrebat:

E vacanta si nu am ce face, asa ca am gasit ocupatia sa ma uit la animeuri, am vizionat foarte multe, majoritatea de pe animekage si desene anime. Daca stiti niste seriale noi va rog sa ma ajutati sau jocuri exceptand Metin2 si CS. Ori cum jocurile nu ma mai prea intereseaza asa ca daca nu e unul bun nu e unul in romana si nu e online, multyplayer nu ma intereseaza.

Răspuns Câştigător
| iYuuki a răspuns:

Hiiro no Kakera si Brave 10 sunt cele mai noi pe care le stiu. Au aparut de curand.happy

5 răspunsuri:
| AnNaa67 a răspuns:

Gta, Sims social ...cauta pe internet narcisa salbatica, film.Iesi cu prietenii, incercati sa va faceti un grup de joaca, ceva.Fa si tu teme pentru scoala. Ajuta-ti parintii, fa-ti curat in camera ascultand muzica, danseaza, aduna-ti prietenii si faceti-va o trupa de dans, fa-ti un jurnal, un oracol, adunati-va toti prietenii animalele si iesit la plimbare impreuna.Luati tableta si uitati-va la rage comics, la filmulete amuzante, invita prieteni la tine, roaga-ti parintii sa mergi la bazin, mergeti undeva sa fiti musafiri cu ceva cadouri, invitati si voi pe cineva.

| Edw08 a răspuns:

Ieşi cu prietenii..nu iţi mai prinde timpul în casă.winking

| florinrazvan a răspuns:

Sall serial noi teen wolf, the vampire diaries(merita vazut), the entourage. fundita?

| alex100ha explică:

Zi si u ceva animelaughing

| alex100ha explică:

Man, seriale anime nu stiti?:happy, ca la asta am zis mai sus "Am gasit ocupatie sa ma uit la animeuri...","Daca stiti seriale noi va rog sa ma ajutati "Acum scuze ca n-am specificat seriale animelaughing)