| cosmin123bos a întrebat:

Sal TPU.mai esti garcea la kanal d? daca nu atunci unde e?

7 răspunsuri:
| KenJi a răspuns:

S-a mutat pe luna

| mishalovesyou a răspuns:

Este dar sunt reluari...si eu ma uitam sad

| emilia4ever a răspuns:

Da mai este eu l-am vazut acum o saptamana rolling on the floor ma pisam pe mine rolling on the floor

| xamix a răspuns:

Nu, nu mai este sad acum dau reluari de la nora pentru leana
si nu se mai difuzeaza pe nici un canal

| nyku02 a răspuns:

Da tot la kanal D

| teiube a răspuns:

Nu acum sunt doar reluri si el si-a facut partid e imposibil sa nu il fi vazu la emisiuni politice ca a fost de nu stiu cate ori la realitate invitat sa discte p teme politice

| xt9000 a răspuns:

Nu mai e nici unde la tv.sa terminat vacanta mare. daca vrei sa il vezi cauta pe youtube