| NeymarJr11 a întrebat:

Sal TPU ziceti-mi si mie niste filme ca Saw sau Nine Dead, care stiti filme de alea cand unu rapeste oameni si le da un anumit timp sa supravietuiasca...

7 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

The Collector (cum a precizat şi cerşetorul de funde de mai sus) şi The Collection.

| OnuOnulică a răspuns:

Hei!
Friday the 13th, Tormented, Texas Chainsaw Massacre, Shrooms

Îţi recomand să începi cu Shrooms http://www.youtube.com/watch?v=wHhwiT6eedc

Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frontiere(s) 2007, inprint 2006, la noche de las gaviotas 1975, suspiria 1977, a l’interieur 2007, salo 1975, the house of the devil 2009, la noche del terror ciego 1971

| RocKzZ a răspuns:

E unu fain, The Collector e foarte asemanator cu Saw, doar ca nu ii rapeste ala ci oamenii se duc la un club iar acolo incepe ala sa ii omoare. Supravietuieste una care merge in acel club cu o prietena de a ei si is foarte multi in casa si e cu capcane. Dar faza naspa e ca asta cand ii prinde nu le da nici o sansa de scapare, e una legata si ii taie gatu`. Oricum tot ceva in genul Saw e, mie unul mi-a placut pentru ca si eu cautam filme ca Saw. Funda?

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Seria - Wrong Turn

| Genessis a răspuns:

Nu stiu daca e ceea ce cauti tu, dar "Abduction" este un film in care un baiat este adoptat de niste spioni care ii protejeaza viata, afla adevarul despre familia lui, despre mama lui care este ucisa. Si se lupta pentru viata lui, supravietuirea lui in masura in care multi criminali sunt pe urmele sale. E si de dragoste filmul. Eu zic ca merita sa il vezi.

| lauboss a răspuns:

Baby face, The ring, Shoter, Cloanta(nu stiu cum se numeste in esgleza)Dead Snow si cam atat stiu eu. FUNDA?