| Vendetta47 a întrebat:

Sall am internet si TV de la RDS(N-AM ANTENA). Pana acum nu aveam dar azi miau intrat vreo 10 canale noi (printre care 3 de desene).Am nimerit si Boomerang dar e in engleza.Cum il pun in Romana?

Răspuns Câştigător
| aNdreiutzZu0 a răspuns:

Daca ai TV Samsung incearca sa apesi pe butonul MENU dupa dai la Sistem > Limba si acolo la limba jos scrie Preferinta apesi "Enter" si dupa acolo setezi toate la romana big grin Bafta

4 răspunsuri:
| WoKy a răspuns:

Pai nu ai la telecomanda un buton de setari...Ca au cam toate telecomenzile si ar trebuie sa scrie pe el OPT.
Si poti selecta limba de acolo!
Cauta vezi daca ai!

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Nu-l poti pune in romana, asa e canalul, in limba engleza.

| Jeliy a răspuns:

Canalul e in limba engleza. La mine e in: engleza, maghiara si franceza. Nu cred ca poti sa il setezi pe romana. Si eu am vrut sa fac asta dar nu merge. Mai bine uita-te la alt canal.

| AL3xooTzO a răspuns:

Canalu ala e si in romana ca il am si eu