| Tw1sTer a întrebat:

Sall as vrea sa stiu cand si pe ce program incepe fenomene stranii deoarece nu mai incepe pe Discovery

2 răspunsuri:
| DanielW a răspuns:

Din pacate, serialul pe care doresti sa il vizionezi nu mai apare pe Discovery Channel. In schimb, il gasesti pe Discovery ID (Investigation Discovery), insa pentru asta iti trebuie un abonament cu televiziune digitala.

| Tw1sTer explică (pentru DanielW):

As vrea sa vad daca il gasesc pe net spune-mi macar ZIUA SI ORA CAND INCEPE
deoarece m-am uitat la programele de pe Discovery ID nu nu am vazut fenomene stranii