| Anonimul3315 a întrebat:

Sall! Cum imi fac intrO la videouri? Fac videouri de half-life 2 si vreau un intro misto. Cum imi fac unu? Va rog ziceti. Funditabig grin

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Nu folosi intr-o ca e stupid, iti spun din propria experienta, daca ai multe video-uri si le pui des, o sa se plictiseasca oamenii sa vada acelasi intr-o.

| Anonimul3315 explică (pentru unknownn):

Pai il schimb celmult la fiecare 10 episoade.

| unknownn a răspuns (pentru Anonimul3315):

Nu e chestia de schimbat, e chestia ca se plictiseste omul sa astepte 10-15 secunde inaintea fiecarui video.Plus ca nu intereseaza pe cineva intr-o-ul video-ului.Continutul conteaza.
In fine faci cum vrei, intr-o poti face cu ajutorul lui Sony Vegas Pro, ai tutoriale pe youtube cu sutele.