| FlowerRoseRose a întrebat:

Sall. Eu am cam pierdut firul povetii din Violetta si nu inteleg de ce il uraste gregorio pe Tomas? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| ApolloO0 a răspuns:

Gregorio il uraste pe Thomas deoarece el crede ca Thomas comploteaza impreuna cu Angi, Beto, Pablo impotriva lui. Sper ca te-am ajutat!

| ashleyX a răspuns:

Gregorio in uraste pe Tomas pentru ca la inceput tomas fara sa vrea l-a lovit de mai multe ori.

| xPuuca a răspuns:

Il uraste din cauza situatiei lui materiale proaste. Deaia s-a impotrivit cand a dat examenul de admitere. Si continua sa-l urasca si sa incerce sa-l dea afara de la studio [dar acum nu mai e director devil] +..gregorio uraste aproape pe toata lumea :]]] chiar si pe Frederico [care are o situatie materiala buna], pe el il uraste ca e un student ales de Pablo [intr-un schimb de elevi sau ceva de genul asta]