| Anonimul3315 a întrebat:

Sall! imi ziceti plz cum se numeste episodu din ,,Sunt in formatie" cand nevastuica rock trebuia sa lucreze cu lupu metalist si au vrut sai hipnotizeze si au sfarsit prin a se hipnotiza singuri? Si incepeau sa zica asa: Trip zicea:Luateo pe scarboasa asta de langa mine. Derek zicea: Cra cra cra.Es zicea :inapoi bestie paroasa!Burgar zicea:chilotei micuuti.Izzy zicea big grinistrug masaaaaaa! funda celui ce-mi zice cum se numeste.

Răspuns Câştigător
| 000MadMAX000 a răspuns:

Salut e episodul 41 sise numeste Trippnotized uite si link-u daca vrei sa il vezi:

http://www.desene-animate-online.net/......ac90a.html