| luck96 a întrebat:

Sall..., o intrebare ce episod o fost martea asta pe sport.ro la 1000 ways to die, ca sa stiu sa nu ma uit la altele ( imi place suspansul de seara)? dau funditawinking

1 răspuns:
| HotAndFreshh a răspuns:

Nu prea inteleg intrebarea, mereu dau alte chestii, si eu ma uit la emisiunea asta si imi place mult da, fara suparare nu prea inteleg ce vrei sa spui prin,, imi place suspansul de seara'' si prin,, ca sa stiu sa nu ma uit la altele'' ai ratat un episod, asta e, o sa mai fie si alte episoade, din cate stiu intr-un episod da doar vreo 4-5 moduri in care poti murii,
oricum iti recomand sa te uiti si la spargatorii de ras o sa mori deras cand o sa ii vezi pe aia cum cad rolling on the floor
e sambata si duminica la 8

funda?