| bogdan1808 a întrebat:

Sall!
Poate cineva sa imi spuna niste filme gen "Step Up"?
Sau daca nu ceva in genul "I am number four"big grin
Ms!

Răspuns Câştigător
| cosmina92 a răspuns:

Iti recomand si Honey, daca nu ai reusesti sa vizionezi street dance 3. Vizionare placuta!

4 răspunsuri:
| cosmina92 a răspuns:

Street dance 1, 2, 3
Poti accesa si acest site http://www.imdb.com/
Sper ca am fost de ajutor :)

| bogdan1808 explică (pentru cosmina92):

Street dance nu exista doar 2 ..eu nu gasesc mai multetongue..Si le'am vazut dejahappy..Merci oricumwinking

| cosmina92 a răspuns (pentru bogdan1808):

Din pacate nu ma lasa sa posez aici un site pe care am gasit filmele, dar daca vrei sa le vezi online scrie pe google street dance 3 online, o sa vezi ca iti da, daca ai vazut 1, 2 o sa vezi ca este diferit de ele. 4 nu este am gresit scuze, m-am incurcat cu 4 de la step up.

| pwwps a răspuns:

"Sur le rythme".